Bilgin Ceylan eylemine devam ediyor

Bilgin Ceylan isimli vatandaş Elmalık Köyü'ndeki içme sularının bakteriyolojik olarak kirli olduğunu iddia ederek Yalova Valiliği girişinde haftada iki kere eylem yapıyor. 5 vali 4 milletvekili ve tüm kurumlar ile temas kurduğunu şikayetini bildirdiğini fakat hala yetkililerden neice alamadığını iddea etti.

Bilgin Ceylan eylemine devam ediyor
 Elmalık Köyü’nde oturduğunu belirten Bilgin Ceylan isimli vatandaş sularının kirli olduğunu iddia etti. Defalarca valiliğe ve belediyeye bilgi vererek bu sorunun ortadan kaldırılmasını istediğini söyleyen Ceylan, bugüne kadar 5 vali ve 4 milletvekili ile 2 belediye başkanına derdini anlattığını söyledi. 

Çareyi Valilik önünde eylem yaparak sesini duyurmakta bulduğunu vurgulayan Ceylan, “Elmalık Yolu’nda oturuyorum. Sağlık Bakanlığı’ndan aldığım raporlara göre bakteriyolojik açıdan kirli ve çamurlu su içiyoruz. Ben sıkıntımızı defalarca vali ve belediye başkanına ilettim. Ancak maalesef bir çözüm üretilmedi. Valinin halk günlerine de artık beni almıyorlar. Biz sadece sıkıntımızın ortadan kaldırılmasını istiyoruz. Artık tek çarem kaldı o da Ankara'ya yürümek." dedi
YORUM EKLE

banner137

banner138