Çınarcık Yaz-Kış Sefer İstiyor

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, İstanbul Deniz Otobüsleri yetkilileriyle görüşerek Çınarcık İskelesinden önümüzdeki günlerde başlayacak olan karşılıklı seferlerin sadece yaz aylarında değil sürekli yapılması talebinde bulundu.

Çınarcık Yaz-Kış Sefer İstiyor

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Kara Operasyon Müdürü Abdullah Kirazoğlu ve Bölge Sorumlusu Hakan Zurnacı ile bir araya gelerek Çınarcık iskelesi ve Çınarcık limanında incelemelerde bulundu. Çınarcık İskelesi ve Limanda İDO yetkilileri ile incelemeler yapan Başkan Avni Kurt önümüzdeki günlerde hizmete girecek seferler hakkında konuştu.

Uzun bir süredir deniz otobüslerinin yaz ve kış ilçemize hizmet vermesi için uğraş verdiklerini dile getiren Kurt, Çınarcık ilçesinin sürekli olarak gelişerek büyüdüğünü İDO seferlerinin karşılıklı olarak yaz kış yapılması için Çınarcık halkının da bu yönde talepleri olduğunu hatırlattı. Liman tarafında yapılan incelemelerden sonra Başkan Avni Kurt ve İDO Kara Operasyon Müdürü Abdullah Kirazoğlu balıkçılarla bir araya gelerek sohbet ettiler. Seferlerin önümüzdeki günlerde başlayacağı ifade edildi.

YORUM EKLE