Fındık’tan Vali Yılmaz’a Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ve beraberinde polis teşkilatımızın farklı birimlerde görev yapan Emniyet mensupları Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Fındık’tan Vali Yılmaz’a Ziyaret

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz’a kabullerinden dolayı teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık,  Polis teşkilatı olarak her zaman vatandaşımızın hizmetinde olduklarını ifade ederek, Vali Tuğba Yılmaz’a çiçek takdim etti, hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Çanakkale ruhuyla fedakârca görev yapan huzurumuzun teminatı olan polislerimiz, vatandaşlarımızın emniyeti ve güvenliği için gece gündüz cansiperane bir şekilde özveri ile görev yaptığını ifade eden Yalova Valisi Tuğba Yılmaz; “Polis Teşkilatımız 15 Temmuz hain darbe girişiminde vatanımızı, değerlerimizi ve özgürlüklerimizi korumak adına milletimizle beraber hainlerin planlarını bozmuştur. Ayrıca sınır ötesinde "Zeytin Dalı" harekâtında terör örgütlerine karşı Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ile birlikte mücadele ederek kahramanlık örneği sergilediklerini belirterek, terör ve örgütlü suçlarla mücadelede ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftasını kutlarım” dedi.

YORUM EKLE