Güleç Kardeşler Kurbanlık Satışlarına Başlıyor

Yalova’nın en büyük ve modern besihanesi olan, Cemal Güleç Besi Tesisi, 9 Haziran 2021 Çarşamba gününden itibaren ‘kurbanlık satışlarına’ başlıyor.

Güleç Kardeşler Kurbanlık Satışlarına Başlıyor

Bölgenin modern besihane ve kesimhanesine sahip olan Güleç Kardeşler, Yalova’nın ruhsatlı, otomasyonla desteklenen en modern besihanesi konumunda yer alıyor. Güleç Kardeşler tarafından işletilen besihane 500 hayvan kapasitesi ile Yalova’nın en büyüğü konumunda, 28 bin metre kare alan üzerine oturtulan ve 6 bin metre kare kapalı alana sahip tesiste hayvan sağlığında, müşteri memnuniyetine kadar tasarlanmış durumdadır. 1979 yılından beri faaliyette olan Güleç Kardeşler firması, yarım asra yakın tecrübe ile hizmet vermektedir.

‘Hijyenik Ve İslami Şartlara Uygun Kesim Yapılmaktadır’
Kurbanlık satışlarının 9 Haziran 2021 Çarşamba günü başlayacağını belirten işletme sahiplerinden Ferhat Güleç,’ 9 Haziran Çarşamba günü kurbanlık hayvanlarımızı satışa çıkartıyoruz.’ derken, gene işletme sahiplerinden Harun Güleç ise,’ tesisimizde kesimler ücretsiz olarak yapılmaktadır. Kurbanlıklarımızın kesimi, din görevlileri eşliğinde İslami şartlara uygun olarak, hijyenik bir biçimde ve profesyonel ekiplerimiz tarafından kesilmektedir.’ dedi.

Virüse Karşı Tam Tedbir
Geçtiğmiz sene virüs tedbirleri altında hizmet verdiklerini, bu konuda da oldukça tecrübeli olduklarını belirten Ferhat Güleç,’ Güleç Kardeşler firması olarak gerek tesisimizde, gerek yem satış yerimizde, gerek kesimhanemizde tüm dezenfekte işlemlerini uyguluyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizler için her zaman önemlidir.’ diye konuştu.

Kesim Sonrası, Adrese Teslim Hizmet
Kurbanlık alan vatandaşlara kesim işlemini de yaparak, etlerin istenilen adrese teslim edileceğini belirten Harun Güleç, “Kesim işlemi beklenirken, sabah kahvaltısı ve gün boyu süren ikramlarımız olacak. Kemikli ve kemiksiz parçalama ve taksimatta firmamız tarafından yapılıyor. Grubu olmayan hisse sahiplerine de grup oluşturmaktayız. Kesim sonrası servis hizmetimiz ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kesimhanemiz adresimiz Safran Yolu No:210 (Sert Hasan Camii Yanı) ve kurban satış yerimiz Yalova Safran köyündeki tesisimizdir. 0226 814 26 56, 0226 814 26 56, 0535 580 49 58,0532 385 20 57 ve 0532 402 77 43 no.lu telefon numaralarından ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

YORUM EKLE