Güneş enerjisi sistemlerinde bakım önemli

Özellikle ORKÖY Projesi'yle Yalova ve köylerinde daha da önem kazanan Güneş Enerjisi Sistemleri'ne yaz öncesi bakım önerileri tavsiye eden Şahinler Satış ve Pazarlama Müdürü Adem Şahin, yaza girmeden bakımların yapılması gereğine dikkat çekti.

Güneş enerjisi sistemlerinde bakım önemli
Periyodik Bakım Önemli

Satış ve Pazarlama Müdürü Adem Şahin, Sugören.NET'a açıklamalarda bulunarak güneş enerjisi sistemlerinde özellikle yaza girmeden yapılacak bakımın elde edilecek verimi arttıracağını ve kışın karşılaşılan donma vs. gibi nedenlerle oluşabilecek hasarların periyodik bakımlarla düzeltilebileceğini aksi durumda ise daha büyük sorunlarla karşılaşılabileceğini belirtti.

Şahin, güneş enerjisinin yeni ve yenilenebilir bir enerji kaynağı oluşu yanında insanlık için önemli bir sorun olan çevreyi kirletici artıkları bulundurmayışı, yerel olarak uygulanabilmesi ve karmaşık bir teknoloji gerektirmemesi gibi üstünlükleri sebebiyle son yıllarda üzerinde yoğun çalışmaların yapıldığını belirterek, binaların ısıtılması, soğutulması, endüstriyel, bitkilerin kurutulması ve elektrik üretimi gibi alanlarda kullanıldığını ifade etti.

7/24 Yalovalılar'ın Hizmetindeyiz

İsmet Acar Caddesi No:6'da faaliyette bulunan Şahin
ler Ticaret olarak Yalova'lıya hizmet etmekten onur duyduklarını ifade eden Adem ŞAHİN, güneş sistemleri ile ilgili her türlü soruyu da 812 40 55 no’lu telefondan cevaplamaya hazır olduklarını belirtti.
YORUM EKLE

banner137

banner138