İnce’den genç çifte tavsiye, “Başbakan’ın tavsiyesinden fazlasını yapın”

Sinem Sütşurup ve Soner Tunç, Halk Eğitim Merkezi’nde CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce ile çok sayıda davetlinin yer aldığı nikah töreni ile dünyaevine girdiler.

İnce’den genç çifte tavsiye, “Başbakan’ın tavsiyesinden fazlasını yapın”
Remzi Sütşurup ve Nuray Tükenmez’in kızları Sinem Sütşurup (29) ile Muttalip-Şebnem Tunç ailesinin oğlu Soner Tunç (29), düzenlenen nikah töreni ile kalabalık bir davetli topluluğunun önünde nikah memurunun sorusuna ‘evet’ diyerek birlikte yeni bir yaşama merhaba dedi. Nikah töreninde iki gencin ailelerinin yanı sıra CHP İl Teşkilatı üyeleri, siyasetçiler, işadamları ve ailenin yakınları da hazır bulundu.

İnce, evlilik cüzdanını neden damada verdi?

Törende genç çiftin nikah şahitliğini yapan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, evlenme cüzdanını damat Soner Tunç’a vererek, “Gençlere sesleniyorum, yaşlanmak nedir diye özetlerseniz, yaşlanmak şudur: Doğduğunu bildiğin çocuğun nikah şahidi olmak yaşlanmaktır. Soner sana torpil yapacak değilim, ama evlenme cüzdanını sana vereceğim. Şundan dolayı, evlilikte hataları genelde erkekler yapıyor. Kadınlar daha az hata yapıyor, Soner’e vereyim ki hata yapmasın. Birbirinizi çok severseniz, birbirinizi çok hoş görürseniz ve birbirinizi az kıskanırsanız, iki şeyi az, birini çok yaparsanız, yaşamın sihirli anahtarı bu bence. Allah mesut etsin. Çocuk sayısına karışmam. Ama Başbakan’ın söylediğinden de aşağı kalmayın” sözleriyle salonda bir kahkaha tufanına yol açtı. 

YORUM EKLE

banner137

banner138