KAMERA ZORUNLULUĞU GÖRÜŞÜLDÜ

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB) ve Yalova Belediyesi Trafik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantı ile yolcu taşıyan araçlara getirilen kamera takma zorunluluğu ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

 KAMERA ZORUNLULUĞU GÖRÜŞÜLDÜ

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (YESOB) ve Yalova Belediyesi  Trafik Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantı ile yolcu taşıyan araçlara getirilen kamera takma zorunluluğu ile ilgili bilgilendirme yapıldı.
Yalova'da yolcu taşıyan tüm araçlara İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü tarafından kamera takma zorunluluğu getirilmişti. Bu zorunluluk kapsamında araç sahiplerinin neler yapması gerektiği hakkında bir bilgilendirme toplantısı getirildi. YESOB Salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına YESOB Başkanı Hüseyin Çetin, Yalova Belediyesi  Trafik Müdürü Kaan Dumantepe, Trafik Ekipler Amiri Sinan Tiryaki ile Jandarma trafik yetkilisi Ahmet Kılıç katıldı. Toplantıda araçlara takılacak olan kameraların özellikleri, kayıtların hangi şartlarda süreceği ve saklanacağı gibi konular görüşüldü. Ayrıca kameraların alınacağı firmalar hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda kameraların istenilen şekilde takılmasını sağlayacak bir komisyon kurulmasına da karar verildi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138