KRD 120 Engelli Çocuğu Eğlendirdi

KRD şirketler grubu sosyal yaşam projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. KRD Şirketler Grubu tarafından Yalova'da termal tatil kavramını değiştirmek için yaptıracağı Yalova Termal Palace'nin çalışmalarının yanı sıra Sosyal yaşam projelerindede adını sık sık duyuruyor.

 KRD 120 Engelli Çocuğu Eğlendirdi

Samanlı’da, zihinsel engelli öğrencileri bir araya getiren etkinlik düzenleyen KRD grup. Alime Paşa İlköğretim ve Mesleki Eğitim Okulu ile Milli Piyango Rehabilitasyon Merkezi’nden 120 engelli çocuğu ağırladı. Etkinliğe Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu’da katıldı

 

Etkinlikte yerini alan KRD Şirketler Grubu Genel Müdürü Hayrettin Arıcı ve Genel Koordinatör Alper Çağşıroğlu bu tür etkinliklerin Yalova’da devam edeceğini ifade ederek, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Yoğun iş temposu arasında engelli çocuklar ile vakit geçirmek bizim için büyük bir anlam ifade ediyor. Sosyal sorumluluk kapsamında üzerimize düşen görevin farkındayız. Önümüzdeki günlerde de Belediye ile işbirliği içerisinde bir sünnet organizasyonu da düzenleyeceğiz” şeklinde açıklamalar yaptılar.

Etkinlikte engelli çocuklar ile pasta kesen Vali Yardımcısı Saim Eskioğlu, çocuklarla zaman geçirerek onlarla sohbet etti. 

YORUM EKLE

banner137

banner138