Oral’dan Zabıtaya 186.yıl kutlaması

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Zabıta Teşkilatı´nın kuruluşunun 186. Yıldönümünü yayınladığı mesajla kutladı.

Oral’dan Zabıtaya 186.yıl kutlaması
 3-9 Eylül tarihlerinde kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle açıklama yapan Başkan Oral, “Belediye zabıtası, günümüzde ağır bir çalışma temposu içindedir. Vatandaşlarımız, her probleminde zabıtanın kapısını çalmakta ve çözüm aramaktadır. Tüm zabıta müdürlerimizin, amirlerimizin ve memurlarımızın haftası kutlu olsun” dedi.

Zabıtaların çok zor bir görevi olduğunu ancak zorlukların duyulan güven sayesinde aşılacağını belirten Başkan Oral, “Bizler için önemli olan, kentin ve hemşerilerimizin huzurunu sağlamaktır. İlçemizin daha huzurlu, güvenli ve sağlıklı olması için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Kurallara uymayanlar için kesilen cezalar; kişiyle değil, kentin huzuruyla ilgilidir. Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği, ilçemiz ve vatandaşlarımız için özveriyle görevlerini yerine getirmekte, 7 gün 24 saat çalışmaya devam etmektedir. Özverili çalışmaları için zabıta Amirimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138