Özgün gözyaşları içinde toprağa verildi

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi Özgün Salman’ın cenaze töreninde izdiham yaşamdı. CHP Yalova Belediye Meclisi eski üyesi ve gazetemiz kurucu ortaklarından Vefa Salman'ın oğlu olan Özgün Salman'ın cenazesi Yalova merkez camiinde kılınan öğle namazının ardından şehir mezarlığına defnedildi.

Özgün gözyaşları içinde toprağa verildi
 Fenerbahçe taraftarı olan Özgün Salman’ın cenaze törenine Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım çelenk gönderirken CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce  Özgün Salman’ın babası Vefa Salman’ın yanından ayrılmadı. Anne Dilek Salman tabuta sarılıp “Ben sensiz ne yaparım, bir çocuğum vardı şimdi yaşamamın anlamı yok” diyerek feryat etti.


Yalova'yı üzüntüye boğan kaza dün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında SGK Yalova İl Müdürlüğü binası önünde meydana geldi. 
 Özgün Salman ve Aydın Çuhadar ile birlikte sahur sonrası gezmeye çıktı. Sabaha karşı eve  gitmek üzere yola çıkan Özgün Salman’ın kullandığı 77 AZ 369  plakalı otomobil sürücünün kontrolünden çıkarak önce SGK Yalova İl müdürlüğünün duvarına daha sonrada yol kenarında bulunan ağaca  çarptı. Yaşanan acı dolu kazada Özgün Salman olay yerinde yaşamını yitirirken Aydın Çuhadır ise kaldırıldığı  hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Bursa Acı Badem Hastanesine kaldırıldı. Çuhadar’ın durumunun iyiye gittiği bildirildi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138