PAŞAKENT'TE YATIRIMLAR HİZMETE GİRDİ

Yalova Belediyesi tarafından 13 Mahalle 77 Proje açılışları devam ediyor. Bu kapsamda Paşakent Mahallesi Taziye Evi ve Gayrimüslim Mezarlığı da törenle hizmete girdi. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Paşakent Mahallesi 13 mahalle 77 proje adıyla startı verilen açılışlar kapsamında Paşakent Mahallesinde de bir tören düzenlendi.

 PAŞAKENT'TE YATIRIMLAR HİZMETE GİRDİ

Yalova Belediyesi tarafından 13 Mahalle 77 Proje açılışları devam ediyor. Bu kapsamda Paşakent Mahallesi Taziye Evi ve Gayrimüslim Mezarlığı da törenle hizmete girdi. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Paşakent Mahallesi

13 mahalle 77 proje adıyla startı verilen açılışlar kapsamında Paşakent Mahallesinde de bir tören düzenlendi. Bu mahallede Ersen Kızılkaya'nın adı verilen Taziye evi de hizmete girdi. Ayrıca Yalova'da ilk kez Müslüman olmayan vatandaşlar için oluşturulan Gayrimüslim mezarlığının da açılışı yapıldı. Açılışa Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Jülide Güner, Halit Güleç, Dinçer İlhan ve Naim Ardıç'ta katıldı. Tesislerin açılışında konuşan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, "Biz göreve geldiğimiz günden beri çok zor şartlarda aldığımız belediyeyi ayağa kaldırmaya çalışırken bir yandan da hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda 13 mahallemize 77 proje kazandıracağız. Paşakent Mahallemize kazandırılan bu hizmetler sayesinde mahallemiz eskisine oranla artık çok daha modern ve çok daha yaşanası bir yer. Tüm mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138