“Pazarcı esnafının her zaman yanındayız”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile birlikte Kapalı Pazar Yeri esnafını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Salman, “Göreve geldiğimizden bu yana pazarcı esnafının sorunlarını çözmek için Pazarcılar Odası ile koordineli biçimde çalışıyoruz. Pazarcı esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

 “Pazarcı esnafının her zaman yanındayız”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri  ile birlikte Kapalı Pazar Yeri esnafını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Salman, “Göreve geldiğimizden bu yana pazarcı esnafının sorunlarını çözmek için Pazarcılar Odası ile koordineli biçimde çalışıyoruz. Pazarcı esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.


Pazarcı esnafının yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduğunu belirten Belediye Başkanı Salman, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Pazarcılar Odası ile birlikte koordineli bir şekilde çalışarak pazarcı esnafımızın yaşadığı sıkıntıları çözümlemek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son olarak bodrum katında ızgaralar temizlendi, yağmur ve pis su akıntıları durduruldu, asansörler ve yürüyen merdivenler onarılarak, çalışır duruma getirildi. Duvar ve zeminde boyama ve yenileme çalışmaları, pazaryeri girişinin kepenkle kapatılmasından sonra esnafımızın mağduriyeti giderildi.Tek tek dolaştığımız, sohbet ettiğimiz esnafımızın yapılan çalışmalardan mennuniyetini dile getirmesi ve onların yüzlerinin gülmesi ile vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138