Pedallar Atatürk’ü Anma etkinliği için dönecek

Saysür ‘Sağlıklı Yaşam ve Sürüş Topluluğu’, 2 Eylül Pazar günü yapılacak Termal Atatürk Köşkü bisiklet turu ile Atatürk’ü Anma etkinliği gerçekleştirecek.

Pedallar Atatürk’ü Anma etkinliği için dönecek
Saysür Grubu Kurucusu Mert Arsan, “Etkinliğimiz Atamızı anmak ve ona bağlılığımızı ifade etmek için yapıyoruz. Yalova Termal'deki, Atamızın en sevdiği, 38 günde kendisine teslim edilen Termal Köşkü'ne pedal basıyoruz” diye bilgi verdi.

İstanbul’da Pendik İDO iskelesi, Turyol Eminönü ve Kadıköy iskeleleri önünde bir araya gelecek olan bisikletçiler, Yalova Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’nın önünde saat 11.00’de buluşacak. Bisikletçiler, meydandan hareket ederek Termal Atatürk Köşkü’ne pedal çevirecek. Köşkün son görüntülerini aldıktan sonra bayram kutlamalarını tamamlayıp yemek ve ihtiyaç molasını verecek olan grup, aynı güzergahtan geri dönerek yine deniz yoluyla İstanbul’a varacak. Grup Kurucusu Mert Arsan, tüm Saysür turlarında olduğu gibi, yardımlaşma, dayanışma ve grup disiplini içinde pedal basacaklarını, turda eldiven ve kask kullanımının zorunlu olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138