Salman Vatandaşları Dinlemeyi Sürdürüyor

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ın göreve geldiği andan beri, "Şeffaf Oda" adı altında sürdürdüğü halk buluşmaları halkın sorunlarına en kısa çözümlerin bulunduğu nokta olmayı sürdürüyor.

Salman Vatandaşları Dinlemeyi Sürdürüyor

Vefa Salman Belediye Başkanlığı görevine seçildiği günden beri titizlikle sürdürdüğü Şeffaf Oda uygulaması ile vatandaşların sıkıntı ve taleplerini ilk ağızdan dinlemeyi sürdürüyor. Kendisine aktarılan sorunlara ve taleplere anında çözüm üretmeye çalışan Salman bu davranışı ile halktan tam not alıyor. Vatandaşların, başkan Salman'la bizzat görüşme şansı buldukları uygulaya ise ilgi hiç azalmıyor. Şeffaf Oda uygulamasının olduğu günlerde belediyeye akın eden genç yaşlı Yalovalılar gerek yaşadıkları ortam ve gerekse kişisel sıkıntı ve taleplerini başkanla paylaşıyorlar. Başkanın seçim öncesinde verdiği sözlerden birisinin de bu olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, "Başkan Salman Yalova'yı birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz diye söz vermişti. Şeffaf Oda ise bu sözünü yerine getirdiğinin en somut ispatıdır. Burada belediye başkanı ile aracı olmaksızın görüşme imkanı buluyor ve tüm talep, sıkıntı ve önerilerimizi kendisine aktarıyoruz" diye konuştular.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ise son kişi ile görüşene kadar Şeffaf Oda'dan ayrılmayarak halkın fikirlerine verdiği önemi, sıkıntılarına karşı duyarlılığını ortaya koyuyor. Salman, "Belediye Başkanlığımın son gününe kadar halktan kopmayacak onlarla olan diyaloğumu hep yakın tutacağım" diye konuşuyor.

YORUM EKLE