SARAÇ, “ÖZEL’İ DESTEKLEMİYORUM”

Kırmızı listeden Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Meclis üyeliğine aday olan ve seçilen Mustafa Saraç 4 yıllık yönetim boyunca katma değer üretmediğini söylediği Celal Özel’i desteklemeyeceğini açıkladı.

SARAÇ, “ÖZEL’İ DESTEKLEMİYORUM”
Celal Özel başkanlığındaki kırmızı listede kopmalar yaşanıyor. Bunlardan bir tanesi de YTSO seçimlerinde kırmızı listeden meclis üyesi olan Mustafa Saraç oldu. Saraç yazılı bir açıklama yaparak halen YTSO başkanı olan ve Kırmızı listeden yeniden Başkan adayı olduğunu açıklayan Celal Özel’i  desteklemeyeceğini duyurdu. Özel’in  4 yıllık görev süresini eleştiren Saraç, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine kırmızı liste ile aday oldum ve meclis üyesi olarak seçildim. Bugünden itibaren Yalova için hizmet etmek asli görevim olacaktır.

Ancak geçtiğimiz 4 yılda YTSO’nun Yalova için katma değer üretmediği kanaatindeyim. Bu sebeple kırmızı liste içinde oluşacak “yeni” bir yönetime, oda başkanına ve meclis başkanına tereddütsüz destek veririm. Fakat Sayın Celal Özel’in adaylığını desteklemediğimi Yalova kamuoyunun bilgilerine sunarım” dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138