Vali Erol Sanayi Esnafıyla Buluştu

Yalova Valisi Muammer Erol Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti. Vali Erol esnaflarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini de öğrendi.

Vali Erol Sanayi Esnafıyla Buluştu

Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Yalova Valisi Muammer Erol’u, Kirazlı Sanayi Sitesi Başkanı Muammer Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri birlikte karşıladılar. Vali Erol’u makamında ağırlayan Dönmez, sitede sürdürülen çalışmalar hakkında Vali Erol’a bilgiler aktardı. Kısa bir süre önce gerçekleştirilen kongre sonrasında başkanlığa seçilen Muammer Dönmez ve oluşan yönetim kurulunu da kutlayan Vali Erol, görevlerinde başarılar diledi. Kirazlı Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafların sorunlarını ve taleplerini de öğrenen Vali Erol, esnafların pandemi sürecinde özverili bir duruş sergilediklerini de dile getirdi.
Ziyaretten büyük bir onur, gurur ve mutluluk duyduklarını vurgulayan Kirazlı Sanayi Sitesi Başkanı Muammer Dönmez ise, “Sayın valimize, bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum. Kendisi esnafların sorunları ile yakından ilgilenen ve o sorunların çözümü için gayret gösteren birisi. Kendisini sitede ağırlamaktan mutluluk duyduk” diye konuştu.
Yalova Valisi Muammer Erol, Kirazlı Sanayi Sitesi Başkanı Muammer Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre daha görüş alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE