"Var Gücümüzle Çalışacağız"

Süs Bitkileri Üreticilerini tek çatı altında toplayan en büyük birlik konumundaki Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği'nin (SÜSBİR) yönetim kurulu görev dağılımı yapıldı. SÜSBİR Başkanlığına seçilen Ahmet Dündar, "Yönetim kurulumuzla birlikte bu sektörü daha ilerilere taşımak adına çalışacağız" dedi.

Süs Bitkileri Üreticilerini tek çatı altında toplayan en büyük birlik konumundaki Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği'nin (SÜSBİR) yönetim kurulu görev dağılımı yapıldı. SÜSBİR Başkanlığına seçilen Ahmet Dündar, "Yönetim kurulumuzla birlikte bu sektörü daha ilerilere taşımak adına çalışacağız" dedi.
25 Eylül tarihinde Ankara'da gerçekleşen genel kurul sonrasında yeni yönetimi belirleyen SÜSBİR üyeleri kongreye geniş bir katılım göstererek bu konuya verdikleri önemi de gözler önüne sermişlerdi. Kongre sonrasında oluşan yönetim kurulu ise görev dağılımı yaptı. SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Ahmet Dündar getirildi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Savaş Akcan, Muhasip üye İsmail Sadım, Denetim Kurulu Başkanlığına Emre Okul Disiplin Kurulu Başkanlığına ise Şükrü Dinç seçildi. Yeni yönetimin 2 yıl boyunca görev yapacağını belirten SÜSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dündar, "Yalova'nın lokomotif sektörü olan Süs Bitkileri sektörü Türkiye'de temsilcilerini 25 Eylül'de Ankara' da yapılan seçimler sonucunda belirlediler. Hem ilimizdeki hem de Türkiye genelinde ki süs bitkileri üreticilerinin, yoğun ilgisi ve katılımıyla seçimleri tamamladık.  Ardından yönetim kurulumuzu da oluşturarak resmen görevimizin başına geçmiş olduk.  bu görevi 2 yıl boyunca sürdüreceğiz. Elbette ki tek hedefimiz sektörümüze ve bu sektörde bulunan üreticilerimize hizmet etmek. Süs bitkisi üretimi sektörünü daha ilerilere taşımak için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Üyelerimizin bu zor görev için bizi seçmeleri de bizi daha da büyük bir sorumluluğun altına sokuyor. Tüm yönetim kurulu üyelerimiz bunun bilinci ile kolları sıvadı ve işe koyuldu" dedi.

 

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138