Yalova’ya Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi

Devlet Su İşleri (DSİ) 1. Bölge Müdürlüğü tarafından Yalova’da yapılan yatırımlar, süren çalışma ve projeler düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

Yalova’ya Yapılacak Yatırımlar Değerlendirildi

Yalova’nın da aralarında olduğu bölge illerinde DSİ tarafından yatırımlar yapılıyor. Yalova’da yapılan yatırımlar ise Yalova Valisi Muammer Erol Başkanlığı’nda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında masaya yatırıldı. Toplantıya AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan, Yalova İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz’ın yanısıra ilgili kurumların yetkilileri de katıldı. Burada söz alan DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan Yalova’ya yapılan yatırımlar, süren çalışmalar ve hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgilendirmede bulundu. Özellikle ilde süren baraj çalışmalarına değinen Şayan, yaklaşan kış ayları nedeni ile dere ıslah çalışmalarına da hız verdiklerinin altını çizdi.
Yalova Valisi Muammer Erol ve AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’un da sorularını yanıtlayan Şayan, DSİ olarak Yalova’da yatırımların hız kesmeden devam edeceğini de ifade etti. Vali Erol ve Milletvekili Akyol ise ilde yapılan çalışmalardan dolayı DSİ 1. Bölge Müdürü Murat Şayan’a teşekkür ettiler.

YORUM EKLE