YTSO Eğitimleri üyelerin gelişimine katkı sunuyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin bilgi edinmelerini, sürekli gelişmelerini sağlamak amacı ile gerçekleştirdiği eğitimler 2017 yılında da ara vermiyor. YTSO üyelerinin global pazarda rekabet edebilmelerini sağlamak amacıyla uzun yıllardır birçok konuda eğitim ve bilgilendirme hizmetleri gerçekleştiriyor.

 YTSO Eğitimleri üyelerin gelişimine katkı sunuyor

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin bilgi edinmelerini, sürekli gelişmelerini sağlamak amacı ile gerçekleştirdiği eğitimler 2017 yılında da ara vermiyor. YTSO üyelerinin  global pazarda rekabet edebilmelerini sağlamak amacıyla uzun yıllardır birçok konuda eğitim ve bilgilendirme hizmetleri gerçekleştiriyor.


YTSO’nun üyelerine yönelik olarak yeni dönemde gerçekleştireceği eğitimlerden birisi olan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Yılın ikinci eğitimi olan “ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Bilgilendirme Eğitimi” Eğitimi 17 Mart 2017 Cuma günü 09:30-17:00 saatleri arasında YTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE