Hakhan İle Son Matine

Yalova’da geleneksel hale gelen ve Yalova’lı bayanların büyük ilgi gösterdiği Hakhan ile Kadınlar Matinesi Ramazan ayı öncesi sezonun son matine programı ile 10 Mayıs Perşembe gecesi Petula Box Live’de gerçekleşecek. “Gecenin Patronu Kadınlar” sloganı ile gerçekleşecek gecede ayrıca birçok sürpriz hediye dağıtılacak.

Hakhan İle Son Matine

Çıkardığı single çalışması “Adı Sen” ile adını tüm Türkiye’ye duyuran Yalova’nın başarılı sanatçısı Hakhan, Ramazan ayı öncesi kış sezonunun son Kadınlar Matinesi programı ile sevenleriyle buluşacak. Her ay düzenlenen matine programları Mayıs ayı programı ile son bulacak. Eftelya Güzellik, Zebra Exculisive ve Aksesuar Dünyası başta olmak üzere matinede birçok hediye dağıtacaklarını belirten Hakhan, aynı zamanda her hafta sonu Cuma ve Cumartesi geceleri Petula Box Live’da sahne almaya devam ediyor.

Matine ile ilgili olarak rezervasyon yaptırmanın önemli olduğunu dile getiren Hakhan “Senelerden bu yana Yalova’da Bayanlar Matinesi programının öncülüğünü yapıyoruz. Her ay gerçekleşen Matinelerimize sağ olsunlar Yalova’lı hanımlar büyük ilgi gösteriyor. 10 Mayıs Perşembe gecesi gerçekleştireceğimiz matinemiz ile sezonu kapatacağız. Ramazan ayı öncesi ve yaz sezonu girmeden son matinemizi sürpriz hediyeler ile taçlandıracağız. Saat 20.00’da başlayacak matinemiz için 0 543 369 77 11 ya da 0 226 833 83 43 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırabilirler” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE