1 ayda 35 bin kitap satıldı

Yalovalı geçtiğimiz ay açılan Güzel Sanatlar Merkezi sergi salonundaki mini kitap fuarı ile adeta kitaba doydu. 16 Temmuz’dan bu yana açık olan mini fuarda bir aylık sürede yaklaşık 30-35 bin kitabı Yalovalı okurlarla buluşturduklarını belirten Mehmet Erol, 2, 3 ve 5 TL’ye satılan kelepir kitaplara büyük ilginin olduğunu söyledi.

1 ayda 35 bin kitap satıldı
Son iki günde indirimler ve özel ikramlar var

Erol, Pazar akşamı itibariyle kitap fuarının sona ereceğini dile getirerek, “Son iki günde Yalovalılara özel indirimler ve ikramlarla kitap satışını sonlandıracağız. Gazete fiyatına kitap sloganı ile yola çıkarak Yalova’da ilk kez kitap deposunun mini kitap fuarını gerçekleştirdik.

Dikili, Marmara Adası, Çeşme ve Foça’da sergilerimiz devam ediyor. Remzi Kitabevinin desteklediği ‘korsan kitaba hayır’ kampanyamızla okurlara ulaşma hedefimizde Yalova’da iyi bir satış rakamı yakaladık. Önümüzdeki sene de gelmek istiyoruz. Yalovalı kitapseverlere de gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle Ramazan Bayramında kitapseverlerin taleplerine karşılık vermeye yetişemez olduk. Yalovalı kitap özlemini bizimle gidermiş oldu” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138