Atıl Durumdaki Salon Altınova’ya Kazandırıldı

Altınova’da atıl durumdaki Vakıfbank İlköğretim Okulu’nun çok amaçlı salonunun durumunu meclis gündemine taşıyan AK Parti Altınova İl Genel Meclisi Üyesi Ali Çorbacı, salonun yeniden kullanılır hale getirilmesini sağladı. Salon, İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla yeniden hayat buldu.

Atıl Durumdaki Salon Altınova’ya Kazandırıldı

Altınova Vakıfbank İlköğretim Okulu’nun eski ve atıl durumdaki salonunun durumunu meclis gündemine taşıyan İl Genel Meclisi’nin Altınovalı üyesi Ali Çorbacı sayesinde salon yeniden hayat buldu.

Okulun salonuna el atan Yalova İl Özel İdaresi, salonun koltuklarını değiştirtti. Salonun parke döşemesi, boya ve badanası yapılarak atıl durumdaki salon modern hale getirildi. Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen ve inceleyen AK Parti Altınova İl Genel Meclisi Temsilcisi Ali Çorbacı, “Salonumuz kullanılamaz duruma gelmişti. Okul yönetimi bu durumu bana iletti. Ben de bu durumu gündemimize taşıdım. Yaklaşık 85 bin liraya mal olan yeni çalışmalar yapıldı. Atıl durumdan çıkıp salonumuz yeni bir görünüme kavuştu. Yapılan çalışmalar hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz hem de okul yönetimimiz tarafından takdirle karşılandı. Şahsım ve velilerimiz adına en değerli varlığımız ve geleceğimiz olan çocuklarımız için yapılan bu çalışmada katkısı olan başta Yalova Valisi Tuğba Yılmaz olmak üzere İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel ve tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE