banner149

Gençlerbirliği ailesi bir araya geldi

1.Amatör küme ekiplerinden Gençlerbirliği yönetim kurulu üyeleri ve A takım futbolcuları dernek binasında düzenlenen akşam yemeği yediler.

Gençlerbirliği ailesi bir araya geldi

 Sarı Yeşilli ekip sezon öncesi bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Kümeye çıkmayı kıl payı kaçıran Gençlerbirliği yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği organizasyon ile A takımı futbolcuları ile bir araya gelerek moral depoladılar.

Yeni sezon için fikir alışverişinde bulunmak ve moral depolamak adına bir araya geldiklerini belirten Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Nusret Yılmaz, “Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı örneği göstererek Süper Amatör Küme’ye yükselen futbolcularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Yeni sezonda Süper Amatör Küme’de mücadele edeceğiz. Kulüp olarak başarılı bir sezon geçirmek ve şampiyonluk için tüm şartları zorlamak istiyoruz. Mücadele edeceğimiz 2012-2013 sezonu öncesinde yönetim kurulu olarak futbolcularımızla bir arada olmak, onlara moral vermek adına dernek binamızda akşam yemeği düzenledik. Futbolcularımızla birlikte oldukça keyifli vakit geçirdik. İnşallah yeni sezonda Gençlerbirliği olarak başarılı sonuçlar alırız. 2012-2013 sezonunun öncelikle kulübümüze ve diğer amatör takımlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı. 

YORUM EKLE

banner137

banner138