Kahramanların Hikayesine Çiftlikköy’den Tam Destek

Türkiye’de ilk defa hayata geçecek ve itfaiyecilerin hayatlarını konu alan “Kırmızı Kamyon” dizisine Çiftlikköy Belediyesi tam destek verdi.

Kahramanların Hikayesine Çiftlikköy’den Tam Destek

İtfaiyecilerin yaşamlarının dile getirildiği aksiyon sahnelerine sahip dizinin çekimleri Ay Yapım 10. Ev prodüksiyonunda sürerken, dizide ihtiyaç duyulan itfaiye araçları ve ekipman desteğini Çiftlikköy ve Yalova Belediyeleri birlikte sağladı.

İstanbul’da çekimleri devam eden Kırmızı Kamyon Dizisinin Yapım Koordinatörü Mutlu Alemdar, Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Müdürü Murat Erdoğan, Yalova İtfaiye Müdürü Ergül Orakçı ve her iki belediyenin itfaiye ekipleriyle birlikte Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı kendisine bir teşekkür plaketi takdim etti. 10 Ev Prodüksiyon’un kurucuları Suavi Doğan, Kerem Çatay ve İdari Yapımcı Kaan Tolga Değirmenci adına teşekkür plaketini Başkan Silpagar’a takdim eden Alemdar, “Kırmızı Kamyon dizisi televizyon izleyicisinin bugüne kadar hiç görmediği itfaiye dünyasının kapılarını aralıyor. Biz de kalplere dokunacak bu dizinin çekimlerinde bizlere her türlü desteği sağlayan değerli Çiftlikköy Belediye Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar’a ve Yalova Belediyesi’ne sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Aslı Orcan gibi isimlerin rol aldığı dizinin çok yakında Show Tv’de izleyicilerle buluşacağını öğrendiğini ve çekimlere bu şekilde katkı sağlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar da, “Biz de değerli yapım ekibine bu desteği vermekten onur duyduk. Güzel bir dizi olacağını duydum. Bizim de katkımız bu şekilde olduysa ne mutlu bizlere. Ekibe çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Diziye Çiftlikköylüler de katkı sağladı. Çiftlikköy Belediyesi İtfaiye Şefi Süleyman Çark ve Necmi Şentürk ile birlikte Çiftlikköy’den Mehmet Erdoğan da diziye katkı veren isimler oldu. Ayrıca dizinin ilerleyen bölümlerinden birisinin de Yalova’da çekilmesinin planlandığı ifade edildi.

YORUM EKLE