Ne Seninle Ne Sensiz 14 Şubat’ta Yalovalılarla buluşacak

Yalova Belediyesi Şubat Ayı Kültür Sanat etkinlikleri tüm hızı ile sürüyor. Sevilen tiyatro oyunlarını Yalovalılarla buluşturan kültür sanat etkinlikleri kapsamında Ne Seninle Ne Sensiz adlı oyun 14 Şubat Sevgililer Günü’nde izleyicilerle buluşuyor.

 Ne Seninle Ne Sensiz 14 Şubat’ta Yalovalılarla buluşacak

Yalova Belediyesi Şubat Ayı Kültür Sanat etkinlikleri tüm  hızı ile sürüyor. Sevilen tiyatro oyunlarını Yalovalılarla buluşturan kültür sanat etkinlikleri kapsamında Ne Seninle Ne Sensiz adlı oyun 14 Şubat Sevgililer Günü’nde izleyicilerle buluşuyor.
Kahkaha dolu bir ilişki komedisi olan oyunu 13 yaş ve üzeri izleyiciler izleyebilecek. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde sergilenecek olan oyunun biletleri ise 12 Lira satış fiyatı ile Uğur Mumcu Kültür Merkezi’nde temin edilebiliyor. Oyunda Yosi Mizrahi, Buket Dereoğlu, Fatih Gülnar, Zeynep Gülmez gibi deneyimli tiyatro oyuncuları rol alıyor. Bol kahkaha vaat eden oyunun konusu ise kısaca şöyle : “Sema ve Macit evliliğin kurallarını, Hülya ve Ragıp aşkın kanunlarını yazıyorlardı. Sosyal medya takıntısı, maç çılgınlığı, dizi saplantısı, mağazadaki indirimler, kıskançlık, ters giden sürprizler derken işler nasıl bu noktaya geldi kimse anlamadı. Tiyatro Ak’la Kara’nın yeni sezon komedisi ‘Ne Seninle Ne Sensiz’ evli, bekar, genç, yaşlı herkesin kendini sahnede bulacağı kahkaha dolu bir ilişki komedisi... “

YORUM EKLE