Petek Dinçöz, bu akşam Kutsi’yle Okyanus’ta

Yalova ve bölgeye 92.2 FM frekansından yayın yapan Radyo Gözde’nin sevilen ismi Kutsi, bu akşam yayınlanacak “Kutsi ile Okyanus” adlı programında yeni albümü Milat’ın tanıtımı için radyo dinleyicileri ile buluşacak olan Petek Dinçöz’ü konuk edecek.

Petek Dinçöz, bu akşam Kutsi’yle Okyanus’ta
Kutsi, “Söz ve müziğini son dönemlerin hit şarkılarında imzası bulunan Gülşen’in yaptığı şarkıda Petek Dinçöz, sesi ve yorumuyla adından söz ettirecek” dedi. Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra 1 Nisan itibariyle müzikseverlerle buluşan albümde dinleyicileri hem görünüm, hem müzikalite hem de yorum olarak bambaşka bir Petek Dinçöz ile karşılaştı. ‘Bu albüm benim için gerçekten de milat olacak diyen Petek Diçöz’e çok önemli müzisyenler,  söz-müzik ve aranjeleriyle destek veriyorlar. 

Gülşen, Deniz Seki,  Ferdi Ünal,  Hakkı Yalçın, Aşkın Tuna, Selim Çaldıran, Murat Güneş ve Caner Güneysu’nun hayata geçirdiği söz ve besteleri ise Ozan Çolakoğlu ve Erhan Bayrak aranjeleriyle renklendirdi. Yapımcılığını Kaya Müzik’in, prodüktörlüğünü ve süpervizörlüğünü Haluk Şentürk’ün yaptığı albümün müzik direktörlüğünü de Erhan Bayrak üstlendi.  Esen Müzik’in dağıtımıyla müzik marketlere ulaşan albümde toplam sekiz yeni şarkı bulunuyor. Ayrıca albümde, sözlerini Bülent Ay’ın yazdığı Raşit Özdamla’nın bestelediği "Alabora" adlı şarkının, Erhan Bayrak imzası taşıyan bir piyano versiyonu ile bir de Club Remix’i de yer alıyor.

YORUM EKLE

banner137

banner138