Arslan’dan, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, Gölcük Kaymakamlığı görevine atanan Çiftlikköy eski kaymakamı Cengiz Karabulut’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Arslan’dan, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Yıllarca Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi Kaymakamlığı görevini sürdüren ancak son kararname ile Gölcük Kaymakamlığı görevine atanan Çiftlikköy eski Kaymakamı Cengiz Karabulut görevine başladı. Karabulut’u ilk ziyaret eden isimlerden birisi de Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan oldu. Aslan’ı makamında kabul eden Kaymakam Karabulut duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çiftlikköy ilçesinde çok güzel günler geçirdiğini ve burasının kalbinde her zaman ayrı bir yeri olacağını vurgulayan Karabulut tüm ilçe halkına da selamlarını iletti.
Karabulut’a görevinde başarılar dileyen Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ise ilçede süren çalışmalarla ilgili Kaymakam Karabulut’a bilgiler aktardı. İlçeye sunduğu hizmetlerden dolayı Cengiz Karabulut’a teşekkür eden Arslan bir süre daha görüş alışverişinde bulunduktan sonra Kaymakamlıktan ayrıldı. Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’a Taşköprü Belediye Meclisi üyeleri de eşlik ettiler.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138