Durak, “Sattığımız ürünler ilaç değil gıda tedavisidir”

3 yıldır Yalova’da hizmet veren Derman Şifa Kibarlı Sağlık Ürünleri Yalova Yetkili Satış Noktası, kandi hazırladıkları bitkisel ürünlerle Yalovalılara hizmet etmektedir. TV’lerden de tanıdığımız Dr. Mustafa Eraslan tarafından hazırlanan bu ürünler, alanında uzman olan kişilerin rehberliğinde hazırlanıyor.

 Durak, “Sattığımız ürünler ilaç değil gıda tedavisidir”
Derman Şifa Yalova Yetkili Satış Noktası yetkilisi Yüksel Durak “Burası bitkisel sağlık sektöründe, alternatif tıp sektöründe kendini ispatlamış, halk nezdinde güven kazanmış Dr. Mustafa Eraslan’ın ürünlerinin satış noktası. Sattığımız ürünler ilaç değil gıda tedavisidir. Bu ürünler bitkisel ve doğal destek ürünleridir. Hiçbir yan tesiri olmayan hastalıkların tedavisinde destek olarak geliştirilmiştir. Çalışmalarımız aktariye benzeri yerlerle karıştırılmamalı. Bu alan oldukça profesyonel çalıştığımız alternatif tıp alanıdır.” dedi. 

İnsanlara faydalı olan bu çalışmaların bin yıldan bu yana devam ede gelen çalışmaların zirvesini oluşturduğunu söyleyen Durak, “Buna tarihimizden Lokman Hekim, İbn-i Sina, Abdullah İbn-i Abbas örnek verilebilir. Yaptığımız bu çalışmalar insanlık var olduğu sürece devam edecek kalıcı bir çalışmadır. Modern tıpla bu geleneksel tıp dediğimiz bu geleneksel sahanın birlikte çalışması gerekir. Tarihin her döneminde hastalar vardı ve doğal yöntemlerle tedavi ediliyordu.” Diye konuştu. Durak “Ürünlerimiz hakkında oldukça memnuniyet verici sonuçlar alıyoruz. Sayısız teşekkür ve dua alıyoruz. Ürünlerimizi hazırlarken yüzlerce hekim, eczacı, farmakoknazi uzmanının rehberliğinde hazırlanıyor.” dedi.   
YORUM EKLE

banner137

banner138