Eğitimler hız kesmiyor

Koç Holding’in "Ülkem İçin Engel Tanımıyorum" Projesi kapsamında düzenlenen ve 2012 yılında başlayan Engelliye Doğru Yaklaşım Eğitimleri hız kesmeden devam ediyor.

Eğitimler hız kesmiyor
2013 yılında da aralıksız süren eğitimler bukez Yalova Üniversitesi öğrencileri için gerçekleşecek. 8 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00’de, Yalova Üniversitesi Karizma İş Merkezi Toplantı Salonu’nda yapılacak olan eğitimler ile toplumsal bilincin ve duyarlılığın oluşturulması amaçlanıyor.

Engelliye Doğru Yaklaşım Eğitimlerinin sayısının gün geçtikçe artığını dile getiren Koç Holding Ülkem İçin Projesi Yalova İl Sorumlusu EL-PA BEKO sahibi Salim Dönmez, “Koç Holding’in ‘Ülkem İçin Engel Tanımıyorum’ Projesi kapsamında düzenlenen başlayan Engelliye Doğru Yaklaşım Eğitimleri bu yıl daha da artarak devam edecek. 2012 yılında başladığımız eğitimlere taleplerinde olması bizleri mutlu etmektedir. Bu yıl Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi’nde start verdiğimiz eğitimler 8 Mayıs tarihinde Yalova Üniversitesi ile devam edecek. Rektörümüz Sayın Niyazi Eruslu’nun da bu eğitime destek vermesi bizleri sevindirmiştir. Çarşamba günü yapılacak olan eğitim saat 14.00’de Yalova Üniversitesi Karizma İş Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. Eğitimlerde Kronik hastası olan Ceren Kutay hem kendi hastalığı ile ilgili hemde fiziksel engellilik konusunda, Görme Engelli Adem Vural ve İşitme engelli Buket Demirel sunum yapacak”diyerek bilgi verdi.  

YORUM EKLE

banner137

banner138