Elmalıklılar iftarda buluşacak

Atılımcı Nesiller Derneği (AND)’nin organizasyonuyla her yıl düzenlenen iftar yemeği 14 Ağustos 2012 Salı günü yapılacak. Elmalıkköyü Meydanı’nda düzenlenen ve geleneksel hale gelen iftar yemeğinde köy halkı bir araya gelecek.

Elmalıklılar iftarda buluşacak
 İftar organizasyonuyla ilgili olarak kısa bir açıklama yapan AND Başkanı Yalçın Tokay; “Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimizi bu yıl 14 Ağustos 2012 Salı akşamı gerçekleştirceğiz. Köyümüz geçmişten günümüze örnek organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır. Derneğimizin kurulmasıyla birlikte bizlerde organizasyon ayağını üstlenerek yine tüm köy halkımızın ve Yalova’da yada Yalova dışında yaşayan Elmalıklılar’ın katılımıyla bir arada olacağımız iftar yemeklerini düzenlemeye başladık. Bu yıl 4. kez düzenleyeceğimiz iftar yemeğinde yine hep birlikte olacağız.

Organizasyon için herhangi bir davetiye dağıtımı yapmıyoruz. Başta köyümüzü siyasi arenada temsil eden Milletvekilimiz Sayın Muharrem İnce’yi, Belediye Başkanımızı Yakup Koçal’ı, siyaset sahnesinde yer almış eski büyüklerimizi, siyasi partilerde görev alan yöneticilerimizi, STK yöneticilerimizi, iş adamlarımızı kısacası Elmalıkköylü olan tüm hemşehrilerimizi iftar yemeğine davet ediyoruz. Amacımız tüm Elmalıklılar’ı bu organizasyonla bir araya getirmek” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138