Gazeteci Mustafa ve Öğretmen Emine’nin Mutlu Günü

Cengiz ve Üre Ailelerinin mutlu gününde sevenleri bir araya geldi. Gaziosmanpaşa Mahallesinde bulunan Gençlerbirliği Spor Tesislerinde yapılan düğünle Dünya evine giren İlimizin Başarılı Gazetecilerinden ve Tiyatrocu Mustafa İlker Üre, Emine Cengiz ile “bir ömür boyu” diyerek hayatlarını birleştirdiler.

Gazeteci Mustafa ve Öğretmen Emine’nin Mutlu Günü
Bir süre önce “Genç Tiya” Tiyatro Grubunda görev alan ve Basın Kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunan Mustafa İlker Üre ve Denizlili Emine Öğretmenin birlikte oynadıkları harmandalı ve zeybek oyunlarına davetliler alkışları ile eşlik ettiler.

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı saat 20.00’de başlayan düğün gecenin geç saatlerine kadar devam etti, katılan davetlilerin doyasıya eğlendiği düğünün sonunda evlenen çiftin mutluluğu, toplu halde çekilen hatıra fotoğraflarına yansıdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa İlker Üre
Mustafa İlker Üre - 9 yıl Önce

Düğünüme gelen akraba, komşu, dostlar, gazeteci ve tiyatrocu dostlar ve özellikle tiyatro ekibim Genç Tiya'dan düğünümü şenlendiren herkese sonsuz sevgiler. Ayrıca düğünüme çelenk gönderme nezaketinde bulunan CHP grup başkan vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce'ye , Yalova Belediye Başkanı Yakup Bilgin Koçal'a ve Büyük Yalova A.Ş. sahibi Şeref Büyük'e sonsuz teşekkürler :) Gazetemize yaptığı haberden dolayı teşekkür ederim

banner137

banner138