Geleneksel 23 Nisan Aksa Akrilik Ücretsiz Film Şenliği Başlıyor

“Aksa ile Gelişim Atölyesi” etkinlikleri kapsamında çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Aksa Akrilik, Yalovalı çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ücretsiz sinema etkinliğiyle kutlayacak. Aksa Akrilik ile bin çocuk, 23 Nisan Pazartesi günü Özdilek Cinetime’da “Maşa ile Koca Ayı 2 – Sonsuz Arkadaşlık” filmini ücretsiz izleyecek.

Geleneksel 23 Nisan Aksa Akrilik Ücretsiz Film Şenliği Başlıyor

Dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi Akra Akrilik, eğitime ve sanata destek vermeye devam ediyor. Son üç yıldır 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları ücretsiz sinema ile buluşturan Aksa Akrilik bu yıl da yine bin çocuğa ücretsiz sinema keyfi yaşatacak.

Faaliyet gösterdiği Yalova’daki çocukların ve gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen Aksa Akrilik, bu yılki sosyal sorumluluk projesi kapsamında dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Okay Temiz’i çocuklarla buluşturmanın yanı sıra, ücretsiz sinema etkinliğiyle de çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı neşeli bir şekilde geçirmesini hedefliyor.

“Maşa ile Koca Ayı 2 – Sonsuz Arkadaşlık” filmini ücretsiz izlemek isteyen 15 yaş ve altı çocukların, sinema biletlerini 19–22 Nisan tarihleri arasında Özdilek Cinetime gişesinden temin etmesi gerekiyor.  Filmin ilk seansı Salon 3’te saat 10.45’te başlayacak. Diğer gösterimler de 10.45/12.15 13.45/15.15/16.45/18.15/19.45 saatleri olmak üzere gün boyu sürecek. Sinema keyfine ücretsiz mısır ve içecek ikramı da eşlik edecek.

Aksa Akrilik Hakkında:

Akkök Holding’e bağlı Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş., 1968 yılında yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. 5.000 ton/yıl kapasiteyle Yalova’daki fabrikasında 1971’de üretime başlayan Aksa Akrilik, ilk kez 1977’de dış pazara açıldı. Yıllar içinde gelişme ve ilerleme odaklı üretim politikasından ödün vermeyen Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumuna ulaştı. Aksa Akrilik, Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının ise yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.

YORUM EKLE