Mhp’liler İftarda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl başkanlığının düzenlediği iftar yemeğine katılım oldukça yüksekti. Setur marinada bulunan Altın balık restorantta düzenlenen İftar yemeğine yüzlerce kişi katıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Yalova İl Başkanı Hasan Topçular iftar yemeğine katılan herkeze teşekkür ederek bir konuşma yaptı.

Mhp’liler İftarda buluştu
Topçular, konuşmasında Türkiye'de ciddi manada bir sıkıntı olduğunu. 10 yıldır iktidarda olan ve bu ülkeyi yönetmeye muktedir olmayan kadroları var olduğunu Yine PKK'yı kuran ABD ile birlikte hareket eden bir Başbakanımız vr olduğunu ifade etti. Toıpçular sözlerine şöyle devam etti. . Şimdi biz bu işin içinden nasıl çıkacağız. 2011 yılında terör örgütü bu ülkede sıfırdı. AKP bu şekilde bir ülke devraldı. Başbakan ardından Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanlığına soyundu. Bundan da guru duyuyorum diye açıklamaları var. Diyarbakır önümüzdeki günlerde Türkiye'nin yıldız kenti olacak dedi. Bugün PKK'lı şerefsizler Diyarbakır bizim başkentimiz olacak diyor. PKK ile Başbakanın söyledikleri arasında hiçbir fark yok.

Akp’nin fitnesine gelmeyin

Topçular konuşmasında Miliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli gitmeli diyenlere ateş püskürdü. “ Önümüzde bir kongre süreci var. Birileri çıkmış Genel Başkanımız Devlet Bahçeli için gitmeli diyor. Devlet Bahçeli giderse MHP'ye oy yağarmış. AKP'nin fitne fesadına bizim içimizden de uyanlar var. MHP'ye zamanı geldiğinde zaten oy yağacak. Bunca yıldır bu ülkenin yıkılmayan tek kalesi olarak MHP varsa bundan sonra da tek başına iktidar olacaktır”dedi

YORUM EKLE

banner137

banner138