“Mirasımıza ve Çehresine Sahip Çıkıyoruz”

Yalova Belediyesi sadece Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına sahip çıkmakla kalmıyor, Yürüyen Köşk’ün bulunduğu Doğu Sahil Bandı çınar ağaçlarıyla yemyeşil bir görünüm kazanıyor.

“Mirasımıza ve Çehresine Sahip Çıkıyoruz”

Yenileme çalışmalarının ardından Doğu Sahil Bandının cazibe merkezi olacağını da kaydedildi. Yalova Belediyesi’nden alınan bilgilere göre Doğu Sahil Bandı üzerine toplam 80 adet ağaç dikildiği bildirildi.

“Mirasımıza ve Çehresine Sahip Çıkıyoruz”

“Yalova’mızın önemli güzergâhlarından biri olan Doğu Sahil Bandında çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diyen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Yalova’da yaşayan vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek adına görevimizin başındayız. ‘Değişim Başlıyor’ diyerek yola çıktık.  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şehrine ve mirasına uygun olarak tema aldığımız çınar ağaçlarımız Doğu Sahil Bandına çok yakışacak. Bu güzergâh tamamlandığında Yalova’ya çok yakışacak. Yalova’nın değerlerine sahip çıktığımız gibi çevreyi de yeşil örtümüze uygun bir şekilde dizayn ediyoruz. Ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE