Salman ADD Başkanı Alkış’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yalova Şube Başkanlığı görevine seçilen Vildan Alkış’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Salman ADD Başkanı Alkış’a Hayırlı Olsun Ziyareti

ADD Yalova Şube Başkanı Vildan Alkış ve yönetim kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve eşi Dilek Salman’ı ADD Yalova Şubesi’nde konuk ettiler. Vildan Alkış’a görevinde başarılar dileyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, ilde sürdürülen çalışmalar ve hayata geçirilmesi hedeflenen projelerle ilgili de bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ADD Yalova Şube Başkanı Vildan Alkış ise, “Yeni yönetimimizle birlikte bizden önceki yöneticilerimizden devraldığımız bayrağı daha ilerilere taşıyacak ve görevimizi tamamladığımızda devredeceğiz. Üstlendiğimiz sorumluluğun bilinci ile durmadan çalışacağız. Bizi ziyaret ederek görevimizde başarılar dileyen Yalova Belediye Başkanı vefa Salman ve eşi Dilek Salman’a da yürekten teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve ADD Yalova Şube Başkanı Vildan Alkış ile yönetim kurulu üyeleri bir süre daha sohbet ederek istişarelerde bulundular. Salman çiftine ziyaretlerinde CHP Yalova Belediye Meclisi üyeleri, Gülsen Büker, Erol Arabacı, Sefer Keskin, Zekiye Tanıl da eşlik ettiler.

YORUM EKLE