Son iftar Başkan Koçal’dan Protokole

Ramazan ayının son gününde Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal’ın, protokol mensuplarına ve kurum müdürlerine verdiği Çömlek Restaurant’taki iftar yemeğine katılım yoğun oldu.

Son iftar Başkan Koçal’dan Protokole
Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal ve eşi Suna Koçal’ın davetlileri kapıda karşıladığı iftara Yalova Valisi Esengül Civelek, CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova Üniversitesi Rektörü Niyazi Eruslu, kurum müdürleri, Yalova Belediyesi birim müdürleri, muhtarlar katıldı.

Yapılan duanın ardından teşekkür konuşması yapan Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal; “Ramazan ayında evimizden çok halkımızla iftar yapıyoruz. Bu yoğun program içerisinde bir iftarımızı seçilmişler ve atanmışlar olarak beraber yapalım diye planladık. Davetimizi kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Seçilmişlerin ve atanmışların halka en iyi hizmeti sunması için sık sık bir araya gelmesi gerektiğini ifade eden Yalova Valisi Esengül Civelek de, memnuniyetini belirterek organizasyondan dolayı teşekkür etti.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138