Güneş gözlüğünde garanti mutlaka aranmalı!

Yaklaşan yaz mevsimiyle birlikte kullanımı artmaya başlayan güneş gözlüklerindeki tehlikeye dikkat çeken Doğan Optik şube sorumlusu Ali Kara, “Gerçek güneş ışığı koruması için mutlaka garanti belgesi aranmalı” dedi.

Güneş gözlüğünde garanti mutlaka aranmalı!
Yalova’da Cumhuriyet  Caddesi’nde Yalovalılara on yıldır hizmet veren Doğan Optik’ten Ali Kara, piyasada satılan ucuz güneş gözlüklerindeki tehlikeye dikkat çekerek şöyle konuştu : "Gerçek güneş ışığı koruması olan bir gözlüğün mutlaka garanti belgesi olmalıdır. Piyasa fiyatı 50 Lira’dan başlar ve yükselir. Pazarda ve piyasada satılan gözlüklerde güneşe karşı koruma özelliği yok.  Gözlük modellerinde sıkça değişiklik olmaması sebebiyle bu yıl da gözlük modelleri benzerlik gösteriyor” dedi.
Yaz sezonu gözlük modasıyla ilgili bilgi veren Ali Kara, “ Siyah ve füme renklerin ağrılıkta olduğu gözlükler, erkeklerde metal ağırlıklı, bayanlarda ise yuvarlak gözlükler oldukça rağbet görüyor. Ray-Ban, Versace, Prade,Bvlgari ve Gucci marka gözlükler üst grupta yer alıyor. 50 Lira’dan başlayan gözlük fiyatları 350 Lira’ya kadar yükseliyor” dedi.
YORUM EKLE

banner137

banner138