Özel Yalova Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Kliniği Farkı

Modern tıbbın gelişmelerini yakından takip eden Özel Yalova Hastanesi, Göz Hastalıkları Kliniği son yıllarda gerçekleştirdiği yatırımlarla ve hekim kadrosuyla hastalarına yüksek teknolojide hizmet sunuyor.

Özel Yalova Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Kliniği Farkı
Özel Yalova Hastanesi Göz Hastalıkları Kliniği, yalnızca dal hastanelerinde ve araştırma hastanelerinde bulunan OCT, Plusoptix (Çocuklarda bilgisayarlı göz muayenesi), Bilgisayarlı Görme Alanı, FFA, Pakimetri (Kornea kalınlığı ölçümü), Kornea Topografisi, Argon Lazer, YAG Lazer, SLT Cihazları ve modern katarakt cerrahisi (iğnesiz-dikişsiz FAKO yöntemi)  ile teknolojiyi hastalarıyla buluşturuyor.  Son olarak medikal kadrosuna dahil olan Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Metin ÜNAL’ın, Türkiye’de sayılı merkezlerde sayılı hekimlerce uygulanılabilen Vitrektomi (Katarakt Cerrahisi) üzerine 3000’i aşkın ameliyatı bulunmaktadır.

1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, Ankara Ulucanlar Göz Hastanesi’nde ihtisasını tamamlayan Op.Dr. Metin ÜNAL 2010/2011’de North Carolina University (ABD)’de Medikal ve Cerrahi Retina üzerine eğitim aldı. Op.Dr. Metin ÜNAL’ın Retina Cerrahisi (Vitrektomi) başta olmak üzere, Fako (İğnesiz-dikişsiz katarakt cerrahisi), Şaşılık Tanı Takip ve Cerrahisi, Glokom (Göz Tansiyonu) hastalığının Tanı-Takip ve Cerrahisi ve Lazer Tedavisi, Şeker Hastalığı gibi Retinal Vasküler Bozuklukların Tanı ve Tedavisi, Görme Siniri Hastalıklarının Lazer ve Cerrahi Tedavisi konularında uzmanlığı bulunmaktadır.    
YORUM EKLE

banner137

banner138