Ahmet Işık DP Merkez İlçe Başkanı seçildi

Demokrat Parti Yalova İl Başkanlığına Genel Merkez tarafından atanan R.Bahattin Sabahçı’dan boşalan İlçe Başkanlığı görevine İlçe Yönetim Kurulu toplanarak aralarından İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet IŞIK’ı seçti.

Ahmet Işık DP Merkez İlçe Başkanı seçildi
Seçimden sonra görevi devralan Ahmet IŞIK Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı mutlu söyleyerek, “Demokrat Partiye hizmet etmek etmek benim için onur verici bir durumdur. Tüm arkadaşlarımızla omuz omuza partimizi ayağa kaldırmak için mücadele edececeğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Şunu herkes bilsinki Demokrat Parti asla bitmez önümüzdeki dönemin en güçlü aktörlerinin başında Demokrat Parti gelecektir. Demokrat Parti hizmet Partisidi ve bu hizmet kervanında yer almak isteyen tüm hemşerilerimizi Demokrat Partide omuz omuza siyaset yapmaya davet ediyoruz” dedi.

Görev tesliminde konuşan il başkanı Bahattin Sabahçı, “Bu bir bayrak yarışıdır.Hep birlikte el ele vererek partimizi ayağa dikecek ve halkımıza hizmet etmenin heyecanını tekrar yaşayacağız.Arkadaşlarıma başarılar diler hep birlikte zorlu bir mücadelenin başladığını belirtmek isterim” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138