“Ak Parti Gücünü Halktan Alan Partidir”

Ak Parti Yalova ana kademe il yönetimi, il kadın kolları, il gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Burada konuşan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “AK Parti gücünü halktan alan partidir” dedi.

“Ak Parti Gücünü Halktan Alan Partidir”

Ak Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak Başkanlığında il yönetimi, il kadın kolları, il gençlik kolları, Milletvekili Fikri Demirel, il genel meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Termal İlçe Teşkilatı ve Termal Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen istişare toplantısına katıldılar. Toplantıya Termal Ak Parti İlçe Başkanı Sinan Acar, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik de katıldı. Burada bir konuşma yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Sevgili dava arkadaşlarım öncelikle AK Partimize gönül veren, hizmet etmiş olan değerli arkadaşlarımızla bundan böyle birliktelik toplantılarımızı rutin hale getirmeyi düşünüyorum. Partimize önemli hizmetlerde bulunan kardeşlerimize bugün huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
Adalet ve Kalkınma Partimiz, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile önemli zihin değişikliği yaparak 16 yıldır halktan aldığı güçle hizmet davasını sürdürmeyi devam ettirmektedir. Bizim maziye, geçmişe sırtımızı dönme lüksümüz yok. Her zamanda istişareye açık olacağız. AK Parti her şeye rağmen Türkiye’nin en önemli parti kimliğini taşıyor. AK Parti’nin inanılmaz zihin değişikliğini yaptığını anlatacağız. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, her seçimde halkla beraber olarak seçimlerden zaferle çıktı. Bu nedenle Adalet ve Kalkınma Partisine hizmet etmiş olarak sizler şemsiyenin en önemli başarı ayağısınız. 16 yıllık iktidarlığı döneminde AK Partimizin karnesi başarılı icraatlar doludur. Hedeflerimizin çıtasını sürekli yükseltmemiz gerekiyor. Biz siyasi varlığımızı ve hayatımızı milletimizin bize olan itimadına borçluyuz. AK Parti, dünyayı güneş gibi aydınlatan yüce bir medeniyetin günümüzdeki sancaktarlığına, hizmetkârlığına talip bir partidir. AK Parti, Türk milletinin binlerce yıldır kesintisiz şekilde süren devlet silsilesinin bugünkü adı olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yaşatmak için gece gündüz çalışan bir partidir. Katılımınızdan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE