Belediye Meclisinde Komisyonlar Belirlendi

Yalova Belediye Meclisi Nisan ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 1 yıl boyunca görev yapacak yeni komisyon üyeleri de belirlendi.

Belediye Meclisinde Komisyonlar Belirlendi

Yalova Belediye Meclisi Nisan ayı birinci birleşimi, Vefa Salman başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda Belediye Encümeni ve komisyonlar belirlendi. Buna göre Belediye Encümeni seçimleri yapıldı kapalı oyla yapılan seçimde Kemalettin Öztürk, Maşallah Erdoğan ve Necmi Soylu encümen üyeliğine seçildi.

İmar Komisyonu’nun ve diğer komisyonların ise 5 üyeden teşkil edilmesi ve oylamanın ise açık olarak yapılması meclis tarafından oybirliği ile kabul edildi. Ardından yapılan seçimlerde ise: Plan ve Bütçe Komisyonu’na AK Parti’den Bilal Kalsın, Tolga Temel, Kemalettin Öztürk, CHP’den Osman Başgül ve Başar Şahin seçildi.

İmar Komisyonu’na Cemil Aydın, Serap Türkyılmaz, Kasım Avar (AK Parti), Baydur bilen Ahmet Barış Eroglu (CHP) seçildi. .

Trafik Düzenleme Komisyonu’da da Fahrettin Yıldız, Ömer Arslan, Mustafa Şener (AK Parti) Selçuk Atasoy ve Osman Başgül (CHP) yer aldı.

İsim Komisyonu ise Selma Özçağlayan, Fethiye Avcı, Necmi Soylu (AK Parti), Başar Şahin, Adil Ürekli’den oluştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 21:33
YORUM EKLE