Binicioğlu aday adaylığı çalışmalarını sürdürüyor

Eski Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu, 2014 yerel seçimlerinde, Belediye Başkanlığına aday adaylığı kararını tekrarlarken, “Çıkmış olduğum bu yolda Allah beni mahcup etmesin. Bunu hep beraber başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Binicioğlu aday adaylığı çalışmalarını sürdürüyor
“Geçtiğimiz hafta sonu Yalova’da yapmış olduğum ziyaretler esnasında şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim” diyen Barbaros Binicioğlu, “Özellikle Cumartesi Pazarı ziyaretimiz sırasında bize karşı gösterilen yaklaşım, iyi temennileriniz şahsımı oldukça mutlu etmiştir. Yapmış olduğum bu ziyaretler sırasında gördüğüm şudur ki, ne kadar doğru bir karar vererek yeniden aday adayı olduğumdur.

Çıkmış olduğum bu yolda, gerek yüz yüze gerek telefon ile gerek ise sosyal paylaşım sitelerinden bana gönderilen iyi dilekleriniz ve destekleriniz için teşekkür ederim. Biz çalışmalarımıza devam edip önümüzdeki günlerde bize desteğini esirgemeyen dostlarımızla toplantılar yapıp bir araya geleceğiz. Bu toplantılarımızda birbirimizi daha iyi tanıyıp neler yapacağımıza hep beraber karar vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138