CHP Adaylarını Tanıttı

CHP Yalova ilçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Ankara’da düzenlenen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla gerçekleşen toplantıda tanıtıldı.

CHP Adaylarını Tanıttı

CHP belediye başkan adayları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen programla yapıldı.  31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısına  CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel,İl Başkanı Nur Koçak hazır bulundu. 

Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman, Altınova Adayı Yasemin Fazlaca, Armutlu adayı Ali Çetinkaya, Çınarcık adayı Avni Kurt, Çiftlikköy adayı Nedim Güler, Kaytazdere adayı Ali Kangal, Subaşı adayı Turan Canbay, Taşköprü adayı Nedret Gülen, Kadıköy adayı Taner Ozan ve Koru adayı Kamil Yaman aday tanıtım toplantısında sahnede yer aldılar. Sahnede adları okunan adaylar partilileri selamladılar.  Toplantıya Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı desteklemek amacıyla kalabalık bir ekip de gitti. Salman’ın sahneye çıkışında açtıkları pankart ve attıkları sloganlarla Salman’ı destekleyen Yalova grubu salonda renkli görüntüler oluşmasına da neden oldular.

Toplantıda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bugün günümüz belediyeler, yerel yönetimler...Aynı kayırmacı anlayış, aynı savurganlık, aynı yönetimsizlik AK Partili yerel yönetimlerde de var. Onlar, halkın değil sarayın belediyeciliğini yapıyor. Saray belediyeciliğinde aslolan ranttır ve rantın yandaşlara aktarılmasıdır" dedi.
 

YORUM EKLE

banner137

banner138