CHP Armutlu İlçe Danışma Kurulu Yapıldı

CHP Armutlu İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısı İl Başkanı Özcan Özel ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla hafta sonunda Armutlu’da gerçekleştirildi.

CHP Armutlu İlçe Danışma Kurulu Yapıldı
Toplantının açış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Abdullah Gencer, İlçe örgütü çalışmaları hakkında bilgi verirken, yaklaşmakta olan yerel seçimlerde Armutlu’da yaşayan CHP’liler olarak sandıkta demokrasiye ve cumhuriyete bağlılıklarını göstereceklerini söyledi. Gencer, “Gün Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkma günüdür. Yöre halkımız Cumhuriyet ile Demokrasiye içtenlikle bağlıdır. Bu bağlılıklarını yerel seçimlerde sandığa en iyi bir biçimde yansıtarak AKP iktidarına karşı gereken cevabı verecektir. Çalışmalarımız bu yöndedir” diye konuştu. Toplantıda İlçe Örgütü üyeleri CHP İl Başkanı Özcan Özel’e Armutlu’da görmek istedikleri hizmetlerin neler olması gerektiğini iletti.

Özel, “Armutlu ile Yalova yakınlaşmalı”

Armutlu’nun yol sorunu nedeniyle Yalova ile ekonomik ve sosyal ilişkileri en az olan ilçe olduğunu dile getiren CHP İl Başkanı Özcan Özel ise, bu ilişkileri sıklaştırmanın önemli olduğunu söyledi. Özel, “Bu bizlerin birbirimize daha çok yakınlaşmasını sağladığı gibi,  parti ile ilişkilerimizin daha da güçlendirecektir. Yapılacak olan olası yerel seçimlerin daha organize ve verimli geçmesi için bu tür toplantılarımızın daha sık tekrarlamak durumundayız. İnsanlar AKP’nin baskıcı politikalarından bunalmış duruma geldi. Çıkış yolunu aramaya başladılar. Bunun için Partimizin bu kitleleri sahiplenmesi gerekiyor. Onların yanlarında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor. Bunun için de ilçe örgütümüze büyük görevler düşüyor. Biliyorum ki, İlçe yönetimimiz bu konuda gerekli girişimleri başlatacaktır. Şimdiden yapacağınız çalışmalar için başarılar diliyorum” diye konuştu. Toplantıda CHP’ye uzun yıllar boyunca hizmet eden eski üyelerden Ali Ulvi Kavlan, Hüseyin Nazmi Erkul ve Ömer Çokyılmaz’a İl Başkanı Özcan Özel tarafından teşekkür plaketleri takdim edildi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138