CHP Heyetinden Kaytazdere, Koru ve Subaşı Çıkarması

Yolsuzluk soruşturması kapsamında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a destek için Yalova’ya gelen CHP Genel Merkez heyeti, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman ve Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’ı makamlarında ziyaret etti.

CHP Heyetinden Kaytazdere, Koru ve Subaşı Çıkarması

Kangal, “CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ordu Milletvekilimiz Sn. Seyit Torun, İstanbul Milletvekilimiz Sn. Mahmut Tanal, Adana Milletvekilimiz Sn. Burhanettin Bulut, İl Başkanımız Sn. Mehmet Gürel, Merkez İlçe Başkanımız Sn. Erdem Doğancı, Altınova İlçe Başkanımız Sn. Cemalettin Kılıç, İl Genel Meclis Üyemiz Sn. Mustafa Tunalı Belediyemizi ziyaret ettiler. Kendileri ile ülkemiz ve beldemiz gündemini paylaşarak, yaptığımız çalışmaları ve sorunlarımızı kendilerine aktarma fırsatı bulduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yaman, ‘Cumhuriyet Halk Partimizin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sn. Seyit Torun başkanlığındaki heyetle Belediyemizi ve Belde Örgütümüzü ziyaretleri ile onurlandıran, İstanbul Milletvekilimiz Sn. Mahmut Tanal'a, Adana Milletvekilimiz Burhaneddin Barut'a, İl Başkanımız Sn. Mehmet Gürel'e ve bir birinden değerli il-ilçe yöneticilerimize nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür ediyor, Salgın döneminde bile Ülkemiz için ara vermeden yapacakları tüm çalışmalarda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE