CHP Parti Okulu Eğitim Seminerleri Başladı

CHP Yalova İl Başkanlığının düzenlediği parti okulu eğitim seminerleri CHP İl Binasında başladı. CHP, Partinin temel değerlerinin, kavramlarının anlaşılması, bilgi ve pratiğin geliştirilmesi, toplumun sorunlarını çözme ve örgütlülük düzeyinin artırılmasını amaçlayan 'Parti Okulu' ile yönetici ve üyelerini eğitimden geçiriyor.

CHP Parti Okulu Eğitim Seminerleri Başladı
Parti okulu eğitim semineri öncesinde konuşan CHP İl Eğitim Sekreteri Özcan Akçay, eğitimlerin, bireylerde davranış değişikliği oluşturmak için yapıldığını hatırlatarak, hızlı değişim ve gelişimlerin yaşandığı bir dönemde, yeniliklere açık olabilmenin yolunun hayat boyu eğitimden geçtiğini bildirdi.

CHP Yalova Merkez İlçe Başkanı Burçin Tangürek ise yaptığı konuşmada, Partinin gelişmelere uyum sağlaması, yeniliklerden faydalanması ve amaçlarına ulaşması için parti üyelerinin eğitiminin önemli olduğuna dikkat çekerek, hedeflerinin, Aydınlık bir Türkiye için iktidar olmak olduğunu bildirdi.

Hafta sonu 2 gün süren ve 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılan parti üyelerinin temel siyasi eğitiminin ilk gününde, CHP Tarihi, CHP Tüzüğü, kadın- erkek eşitliği, insan hakları, sosyal demokrasi, halkla ilişkiler ve iletişim eğitimleri verilirken ikinci gününde ise sosyal proje uygulamalarının teknik ve yöntemleri aktarıldı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138