CHP Parti Okulu Eğitimleri Devam Ediyor

CHP Yalova İl Başkanlığının düzenlediği parti okulu eğitim seminerleri CHP Çiftlikköy İlçe Örgütüyle devam etti. CHP İl Binasında gerçekleşen eğitim seminerine Çiftlikköy İlçe Yönetimi ve parti üyeleri katıldılar.

CHP Parti Okulu Eğitimleri Devam Ediyor
CHP, Partinin temel değerlerinin, kavramlarının anlaşılması, bilgi ve pratiğin geliştirilmesi, toplumun sorunlarını çözme ve örgütlülük düzeyinin artırılmasını amaçlayan 'Parti Okulu' ile üyelerini eğitimden geçiriyor. Parti Okulunda, partinin tüzük ve programından sosyal demokrasiye iletişim ve parti tarihi konularına kadar bir dizi eğitim veriliyor.

Hafta sonunda CHP Çiftlikköy ilçe örgütü üyeleri, CHP İl Binasında gerçekleşen eğitimlere katıldılar. Eğitimi Parti eğitmeni Abdullah Aksu verirken, toplantıya CHP İl Eğitim Sekreteri Özcan Akçay ve Çiftlikköy İlçe başkanı Cüneyt Çalışkan’da hazır bulundu.

Parti okulu eğitim semineri öncesinde konuşan CHP İl Eğitim Sekreteri Özcan Akçay, eğitimlerin, bireylerde davranış değişikliği oluşturmak için yapıldığını hatırlatarak, hızlı değişim ve gelişimlerin yaşandığı bir dönemde, yeniliklere açık olabilmenin yolunun hayat boyu eğitimden geçtiğini bildirdi.

CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ise yaptığı konuşmada, CHP Genel merkezinin bu projeye büyük önem verdiğini, yaklaşan yerel seçimlerde, adaylık ve görev sürecinde Parti Okulu'na katılımın önemli kriter olacağını vurguladı.

Hafta sonu 2 gün süren ve 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılan parti üyelerinin temel siyasi eğitiminin ilk gününde, CHP Tarihi, CHP Tüzüğü, kadın- erkek eşitliği, insan hakları, sosyal demokrasi, halkla ilişkiler ve iletişim eğitimleri verilirken ikinci gününde ise sosyal proje uygulamalarının teknik ve yöntemleri aktarıldı.

YORUM EKLE

banner137

banner138