CHP Termal İlçe Danışma Kurulu Toplandı

CHP Termal İlçe Danışma Kurulu Termal Park Otel’de gerçekleşti. Toplantıya CHP İl Başkanı Özcan Özel, İl Yöneticileri Termal İlçe Başkanı Çidem Gevinç, İlçe Yöneticileri ve Mahalle temsilcileri hazır bulundu.

CHP Termal İlçe Danışma Kurulu Toplandı
Toplantının açış konuşmasını yapan Termal İlçe Başkanı Çidem Gevinç, CHP’nin tüm yerleşim yerlerinde olduğu gibi yerel seçimlerde Termal İlçesinde de iddialı olduğunu, Termal Belediye Başkan Adayını Termal İlçe Örgütünün belirleyeceğini, önümüzdeki aylarda belediye başkan adayını kamuoyuna bir basın toplantısıyla tanıtacaklarını söyledi.

CHP Termal İlçe yönetiminin ve Mahalle temsilcilerinin söz alarak önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde izlenecek politikalarla ilgili görüşlerini belirtmelerinin ardından söz alan CHP İl Başkanı Özcan Özel, danışma kurulu toplantısına sadece yönetici ve mahalle temsilcilerin katıldığını önümüzdeki ay yapılacak örgüt toplantısına ise tüm üyelerin katılacağını söyledi.

CHP İl Başkanı Özcan Özel  konuşmasında şunları söyledi. “Göreve geldiğimiz son 10 ay içinde Örgütümüz Altınova’dan Armutlu ilçesine kadar tüm ilçelerde danışma kurullarının düzenli olarak her ay topluyor.Ancak bu tür çalışmalar elbet yeterli değildir. Mahalle ve sandık bazında örgütlenmelere önem vermeliyiz”

Türkiye Cumhuriyetinin  açılım projeleriyle bölünmenin eşiğine geldiğini vurgulayan Özel, "CHP ülkenin kurucuları tarafından kurulmuş bir partidir. Sorumluluğumuz herkesten büyük. CHP olarak oynanan bu oyuna mutlaka dur diyeceğiz. Anayasa’nın ilk dört maddesinin bir satırını bile oynatmayacağız.” dedi.

CHP Termal İlçe Danışma Kurulu toplantısının ardından CHP’ye katkı vermiş parti Termal İlçe Örgütü büyüklerinden,  Cemil Gak, Ekrem Gevinc, Hüsnü Buldu ve Hamdi Saraçoğlu’na plaket takdim edildi.

YORUM EKLE

banner137

banner138