CHP’li gençlerden Yalova çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Uğur Arslan, Gülşah İçin ve Çağdaş Argunşah yaptıkları proje kapsamında Yalova’daki dar gelirli çocukların okul ihtiyaçlarını giderdi.

CHP’li gençlerden Yalova çıkarması
Okulların açılmasına kısa bir süre kala aileleri tespit ettiklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını ifade eden Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gülşah İçin, çocukların yüzünü bir nebze de olsa güldürmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek bu güzel organizasyona katkı veren ve emek harcayan herkese minnettar olduğunu söyledi.

Daha sonra Yalova İl Örgütünü de ziyaret eden ekip burada Yalova İl Gençlik Kollarının çalışmalarını inceledi. Ziyaretle ilgili konuşan CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çağdaş Argunşah, Yıllar sonra yapılan Gençlik Kurultayından sonra tüm örgütlerin hızlı bir şekilde yerel seçimlere hazırlandığını ve 'Yerelde İktidarı Gençlik Kuracak' sloganıyla tüm illerde seçimlere hazırlandıklarını ifade etti.

Gülşah İçin, proje sorumluları arasında yer alan ancak Cumhuriyet Halk Partisi’nin eğitim programı nedeniyle Yalova’da bulunamamalarına rağmen maddi manevi her türlü destekte bulunan Genel Başkan Yardımcıları İrfan Önal, Erhan Çetinkaya, Mehmet Ali Işık, Sertaç Demirel belirterek teşekkürlerini dile getirdi.

YORUM EKLE

banner137

banner138