CHP’li Orhan Koçal bu kez 107 km’lik turda

CHP İl Başkanlığı seçimi sürecinde verdiği beyanatlar gerekçe gösterilerek il disiplin kuruluna partiden ihraç istemiyle sevk edilen, savunmasını kalabalık bir partili grubun desteğiyle yapan genç siyasetçi Orhan Koçal, disiplin kurulundan çıkacak kararı beklerken boş durmuyor.

CHP’li Orhan Koçal bu kez 107 km’lik turda
Son dönemde bisiklet üstünde sıkça görmeye alıştığımız Orhan Koçal, geçtiğimiz hafta CHP’li Ahmet Yavuz ve siyasi olmayan arkadaşlarıyla yaptığı İstanbul turunun ardından, Perşembe Akşamı Bisikletçileri Yalova Grubu’nun Termal Kadıköy’e yaptığı Perşembe turuna da katılmıştı. Koçal ve arkadaşlarının oluşturduğu grup, bu haftayı da boş geçmedi ve İstanbul yollarında 107 km’lik bir bisiklet turu gerçekleştirdi.

Raif Kaş, Ali Rasim Koçal, Tolga Öncel ve Tansel Bayraktar’dan meydana gelen ekip, facebook’ta Yalova77bisikletçileri “Yalço’s” olarak bir grup kurdu. Tur fotoğraflarını buradan paylaşan Koçal, zorlu bir etapta bisiklet kullandıklarını belirterek, İstanbul şehir trafiğinde bisiklet kullanmanın Yalova’ya göre oldukça dezavantajlı olduğunu söyledi. Beşiktaş’tan başlayıp Sarıyer’e kadar uzanan turu başarıyla tamamlayan “Yalço’s”  Yalova çocukları bisikletçileri, turlarına devam edeceklerini belirtiyor.
YORUM EKLE

banner137

banner138